Uzstādītās mēbeles

Standarta klases mēbeles “Eidos Evo” un “Vista”

Eidos Evo un Vista kolekcijas mēbeles

Vienas no pieejamākajām mūsdienīga dizaina biroja mēbeļu kolekcijām ir Newform “Eidos Evo” un Newform “Vista”. Šīm kolekcijām ir raksturīgas tievas galdu kājas un plāni mēbeļu paneļi, kas telpai piešķir brīvu, neuzbāzīgu gaisotni, savukārt šo mēbeļu sēriju plašā krāsu izvēle ļauj telpai piešķirt dažādas papildu noskaņas – sākot ar solīdu (piemēram, tumšā venge krāsa) un beidzot ar vieglu, nomierinošu (piemēram, baltā krāsa).

vista-2

  • 162 cm augsts dokumentu skapis no kolekcijas “Vista” (skatīt šeit).

Skapis sastāv no diviem 90 cm platiem skapjiem, kuri var stāvēt atsevišķi vai tikt savā starpā saskrūvēti un veidot vienotu konstrukciju. Kad blakus tiek novietoti divi vai vairāki skapji, skapim augšā ir iespējams uzlikt vienotu dekoratīvu paneli baltā vai citā krāsā, tādējādi nosedzot šo skapju savienojumu vietu.

Šim skapim ir uzstādītas baltas, necaurredzamas rūdīta stikla durvis. Skapja kopējais izmērs: 180 x 162 x 46 cm.

 

vista-3

  • 60 cm augsts Newform universālais atvilktņu bloks uz ritenīšiem (skatīt šeit).

Tā kā skapītis ir uz ritenīšiem, tas ir viegli pārvietojams un, piemēram, novietojams pie kreisās rokas, ja darbinieks ir kreilis. Visas atvilktnes ir slēdzamas. Skapīša platums – 42 cm; dziļums – 56 cm.

 

vista-4

  • 82 cm augsts multifunkcionāls Newform universālais skapis (skatīt šeit).

Šis skapis ir aprīkots ar baltām koka durvīm ar melamīna apdari. Abas durvis ir slēdzamas. Skapja platums – 90 cm; dziļums – 46 cm.

 

vista-7

  • 74 cm augsts konferenču galds 10 personām no kolekcijas “Eidos Evo” (pēc pieprasījuma).

Sapulču galda virsma ir no koka ar melamīna apdari venge krāsā. Šīs krāsas tumši brūnais tonis rada ļoti solīda un cienījama biroja iespaidu, taču vienlaikus tas arī prasa rūpīgāku kopšanu. Galda virsmas izmērs: 330 x 106 cm.

  • Apmeklētāju un sapulču krēsli no kolekcijas “Classic” (skatīt šeit).

Sapulču krēsli ir veidoti no vienlaidu metāla konstrukcijas, kuras virsma ir hromēta, savukārt sēdekļu virsmas materiāls ir bešīgas krāsas dabīgā āda.

 

vista-5

  • 162 cm augsts Newform universālais dokumentu skapis (skatīt šeit).

Šis skapis ir aprīkots ar baltām koka durvīm ar melamīna apdari. Abas durvis ir slēdzamas. Skapja platums – 90 cm; dziļums – 46 cm.

 

vista-6

  • 142 cm augsts multifunkcionāls skapis no kolekcijas “Vista” (skatīt šeit).

Atvērta tipa skapis bez durvīm dažādiem biroja priekšmetiem. Skapja platums – 90 cm; dziļums – 31 cm; pamatnes dziļums – 44 cm.

 

vista-1

  • 75 cm augsti biroja galdi no kolekcijas “Eidos evo” (skatīt šeit).

Galda virsma ir no koka ar melamīna apdari venge krāsā, savukārt galda kājas – no melna metāla. Slaidās galda kājas rada vieglu, mazliet minimālistisku iespaidu. Biroja interjers nav pieblīvēts, tam ir vieta, kur “elpot”. Galda virsmas izmērs: 160 x 80 cm.

  • Vadītāju biroja krēsli no kolekcijas “Classic” (skatīt šeit).

Krēsli ir ar hromētām metāla detaļām, savukārt sēdvirsmu apdares materiāls ir bēšas krāsas dabīgā āda .

Papildu informācijai

Vairāk par šīm mēbeļu kolekcijām, kā arī apskatīt visas šajās kolekcijās ietilpstošās mēbeles Jūs varat mūsu mājaslapas “Eidos Evo” sadaļā un “Vista” sadaļā. Tāpat arī savus jautājumus par šo sēriju dizaina un krāsu iespējām varat vaicāt, rakstot uz epastu birojs@birojamebeles.lv vai zvanot pa tālruni 27 248 248.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *