Mēbeļu kolekcija

Mēbeļu kolekcija “Tower Evo”

Tower Evo kolekcijas mēbeles

Newform biroja mēbeļu kolekcija “Tower Evo” ir radīta, simbolizējot mūsdienīgi dinamisku dzīves stilu ar iedvesmu izaugsmei.

Elegantais un ambiciozais dizains rosina panākumiem un asociējas ar veiksmi. Mēbeles domātas tādas darba vides iekārtošanai, kura sekmē vadītāja ikdienā nepieciešamo radošumu un spēju pieņemt oriģinālus lēmumus.

Kā izteiksmes līdzeklis izmantota tādu materiālu kā stikls, metāls un melamīna koka imitācijas gaumīga kombinācija skapju, plauktu un galdu detaļās. Masīvo koka paneļu un vieglo stikla virsmu kontrasts papildina mēbeļu askētismu. Koka imitācijas virsma ir ar nelielu reljefu, ko akcentē pietuvinātu krāsu toņu gludās faktūras. Savukārt individuāli radītais rokturu dizains, kas abstrakti attēlo metropoles ainavu, pasvītro mēbeļu pilsētniecisko stilu.

Tā kā mēbeles ir ergonomiskas ar pārdomātu kombinēšanas iespēju, tās pēc nepieciešamības var ērti piemērot telpas plānojumam – lielākā telpā izcelt darba zonu kā dizaina elementu vai arī, racionāli veidojot sienas skapju sistēmas, tām pievienojot atbilstīgus galdu paplašinājumus, panākt maksimālu funkcionalitāti šaurākos birojos.

“Tower Evo” kolekcijas mēbeles papildina atsevišķi sienu paneļi un atvērtie plaukti, kas dod iespēju funkcionāli izmantot sienas, kā arī ir vizuāli izteiksmīgi. Atkarībā no materiālu un modeļu izvēles mēbeļu cenu līmenis svārstās plašā diapazonā, kas šīs kolekcijas mēbeles padara pievilcīgas gan praktiskam, gan reprezentablam pielietojumam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *