Uzstādītās mēbeles

Mūsdienīgas mēbeles nelielam birojam

Vista kolekcijas ofisa mēbeles

Mēbeļu kolekcija “Vista” izceļas ar eleganti askētisku dizainu, kurā nekas nav lieks. Birojiem ar nelielu platību, kur ir svarīgi nepieblīvēt telpu, lai tā nekļūtu smagnēja, kolekcija “Vista” šādā gadījumā ir ideāls risinājums. Par to Jūs varat pārliecināties šajās fotogrāfijās, kurās redzamas “Vista” mēbeles, kuras mēs piegādājām un uzstādījām mūsu klienta nelielajā birojā.

 

  • 74 cm augsts biroja galds ar paplašinājumu no kolekcijas “Vista” (skatīt šeit).

Mūsdienīga dizaina biroja galds ar baltām O-formas metāla kājām un baltu priekšējo paneli (modesty panel). Galda virsmas izmērs ir 180 x 80 cm; paplašinājuma virsmas izmērs – 60 x 100 cm.

  • 60 cm augsts Newform universālais atvilktņu bloks uz ritenīšiem (skatīt šeit).

Tā kā šis atvilktņu skapītis ir ar ritenīšiem, tas ir viegli pārvietojams un novietojams jebkur, kur to ir ērtāk lietot. Visas atvilktnes ir slēdzamas. Skapīša platums – 42 cm; dziļums – 56 cm.

 

  • 74 cm augsts biroja galds bez paplašinājuma no kolekcijas “Vista” (skatīt šeit).

 

  • 82 cm augsts multifunkcionāls skapis no kolekcijas “Vista” (skatīt šeit).

Skapis ir aprīkots ar koka durvīm, kas pārklātas ar zilas krāsas lamināta pārklājumu. Šīs kolekcijas skapji ir pieejami ar 17 dažādu krāsu durvīm, to vidū 4 koka krāsās. Visas skapja durvis ir slēdzamas. Skapja kopējais platums – 180 cm; dziļums – 46 cm.

 

  • 162 cm augsts universālais Newform dokumentu skapis (skatīt šeit).

Skapim ir uzstādītas tumši ietonētas rūdīta stikla durvis. Skapim ir 4 plaukti, kuru augstums ir pietiekams, lai tajā stāvus novietotu dokumentu mapes. Skapja platums – 90 cm; dziļums – 46 cm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *