Uzstādītās mēbeles

Gaumīgas un mūsdienīgas biroja mēbeles no kolekcijas “Biquadro”

Biquadro kolekcijas biroja mēbeles

Itālijas ražotāja Della Rovere jaunākā biroja mēbeļu kolekcija “Biquadro” sevī iemieso visas īpašības, kas birojam piešķir mūsdienīgu un gaumīgu izskatu – eleganti taisnas līnijas un viegli uztverams, uz minimālismu virzīts dizains, kas papildināts ar hroma akcentiem, kuri mēbelēm piešķir izsmalcinātības auru.

Biroja galds no kolekcijas "Biquadro"

Direktora galds, kas novietots ar skatu uz kabineta durvīm. Galda kājas ir no hromēta metāla, kas galdam piešķir izsmalcinātu izskatu. Galda virsmas izmērs ir 100 x 180 cm.

Zem galda labajā pusē atrodas atvilktņu bloks uz ritenīšiem. Atvilktņu blokam ir trīs atvilktnes, kurās novietot gan dokumentus, gan dažādas biroja sīklietas. Šis skapītis lieliski izskatās gan kā daļa no biroja galda, gan arī kā atsevišķa mēbele. Skapīša platums – 42 cm; augstums – 51 cm; dziļums – 58 cm.

Lielais atvilktņu bloks no kolekcijas "Biquadro"

  • Kolekcijas “Biquadro” lielais atvilktņu bloks (skatīt šeit).

Šis atvilktņu bloks ir pieejams gan ar atvilktnēm, gan bez – kā neliela augstuma atvērta tipa skapis. Šajā birojā tas ir izvietots kā atsevišķa mēbele, taču to ir iespējams arī savienot ar galda virsmu, tādējādi veidojot biroja galdu ar paplašinājumu (skatīt šeit). Skapja platums – 180 cm; augstums – 60 cm; dziļums – 60 cm.

128 cm augsts skapis no kolekcijas "Biquadro"

  • 128 cm augsts biroja skapis no kolekcijas “Biquadro” (skatīt šeit).

Šis skapis ir 80 cm plats, taču tas ir pieejams arī 40 cm platumā. Tāpat arī šis skapis ir pieejams atvērta tipa – bez durvīm. Šā skapja platums – 80 cm; augstums – 128 cm; dziļums – 40 cm.

Biroja galds sapulcēm no kolekcijas "Biquadro"

  • Kolekcijas “Biquadro” biroja galds (skatīt šeit), kas tiek izmantots sapulcēm.

Tā kā biroja telpa bija ierobežota izmēros un kolekcijas “Biquadro” sapulču galdi (skatīt šeit) izmēros ir lielāki, nekā telpa atļāva ievietot, tāpēc sapulču galda funkcijai tika izmantots liela izmēra biroja galds. Šā galda virsmas izmērs ir 100 x 220 cm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *