Mūsdienīgas mēbeles nelielam birojam

Mēbeļu kolekcija “Vista” izceļas ar eleganti askētisku dizainu, kurā nekas nav lieks. Birojiem ar nelielu platību, kur ir svarīgi nepieblīvēt telpu, lai tā nekļūtu smagnēja, kolekcija “Vista” šādā gadījumā ir ideāls risinājums. Par to Jūs varat pārliecināties šajās fotogrāfijās, kurās redzamas “Vista” mēbeles, kuras mēs piegādājām un uzstādījām mūsu klienta nelielajā birojā.

Lasīt tālāk …

Standarta klases mēbeles “Eidos Evo” un “Vista”

Vienas no pieejamākajām mūsdienīga dizaina biroja mēbeļu kolekcijām ir Newform “Eidos Evo” un Newform “Vista”. Šīm kolekcijām ir raksturīgas tievas galdu kājas un plāni mēbeļu paneļi, kas telpai piešķir brīvu, neuzbāzīgu gaisotni, savukārt šo mēbeļu sēriju plašā krāsu izvēle ļauj telpai piešķirt dažādas papildu noskaņas – sākot ar solīdu (piemēram, tumšā venge krāsa) un beidzot ar vieglu, nomierinošu (piemēram, baltā krāsa).

Lasīt tālāk …

Kā lielāks pusdienu galds var palielināt produktivitāti

Programmēšanas uzņēmuma Atlassian noliktavai līdzīgajā birojā ir telpa, kas izskatās kā amfiteātris, un tajā notiek visas personāla pulcēšanās, kā arī pusdienlaika vingrošana.

Džejs Simons (Jay Simons), Atlassian prezidents, zina stāstīt, ka ēka sākotnēji bija grāmatu iespiešanas rūpnīca. Viņš saka, ka tā ir kā “liela divstāvu noliktava ar daudzām tērauda sijām un daudz dabisko gaismu”.

Lasīt tālāk …

Uz darbinieku sadarbību orientēts biroja iekārtojums

Pixar birojs

Kad beidzās Otrais pasaules karš, ASV universitātes bija spiestas piepūlēties, lai piesaistītu jaunus studentus. Līdzīgi citām augstskolām, Masačūsetsas Tehnoloģiju institūts šim nolūkam uzcēla vairākus jaunus daudzdzīvokļu mājokļus, kuros apmesties no kara pārnākušajām jauniešiem un viņu jaunajām ģimenēm. Viens no šiem jaunajiem mājokļiem tika nosaukts par Westgate West, un tas vienlaikus kalpoja arī par pētniecības laboratoriju trim 20. gadsimta spožākajiem sociālo zinātņu zinātniekiem. Atziņas, ko viņi ieguva, pētot šos jaunuzceltos mājokļus un to iemītniekus, pilnībā mainīja cilvēku uzskatus par biroja telpām un to plānojumu.
Lasīt tālāk …

Mūsdienīgas biroja mēbeles izskatās lieliski!

Newform Miro

Mainoties laikiem, izmaiņas ir skārušas gandrīz katru dzīves jomu, to vidū arī biroja mēbeļu modi. Tradicionālu formu mēbeles tumšos toņos, kādas visbiežāk izmanto birojos, pamazām zaudē savu universālā pielietojuma slavu. Interjera dizaineru vidū arvien izplatītāks kļūst uzskats, ka tradicionālas koka mēbeles aizņem pārāk daudz vietas un liek birojam izskatīties pieblīvētam.Lasīt tālāk …