“Tower Evo” kolekcijas mēbeles modernam birojam

Newform mēbeļu kolekcija “Tower Evo” ir īpaši radīta, lai tā atbilstu visām mūsdienīga biroja prasībām. Tas nozīmē, ka šās kolekcijas biroja mēbeles ir ne tikai ērtas un funkcionālas, lai strādāt ar tām būtu viegli un patīkami, bet arī ar interesantu, modernu dizainu, kas piesaista uzmanību un rosina iztēli.

  • Divi biroja galdi ar paplašinājumiem no kolekcijas “Tower Evo” (skatīt šeit).

Divi galdi, kas novietoti viens otram pretī. Abiem galdiem sānos ir skapīši, kas veido virsmas paplašinājumu. Galdu virsmas izmēri ir 90 x 180 cm; kopējais galdu izmērs ar paplašinājumu – 171 x 180 cm.

  • 60 cm augsts “Tower Evo” skapītis ar atvērta tipa plauktiem (skatīt šeit).

Galda paplašinājumu veidojošos atvērta tipa skapīšus ir iespējams izmantot arī kā atsevišķas mēbeles – gan pa vienam, gan kombinējot un veidojot lielākas konstrukcijas. Skapīša platums – 81 cm; augstums – 60 cm; dziļums – 27 cm.

 

Eleganta slēgtu un atvērta tipa plauktu kombinācija. Posmus ar durvīm un bez durvīm ir iespējams kombinēt bez ierobežojuma, viena posma platums – 50 cm. Kopējais skapja platums – 300 cm; augstums – 162 cm.

 

Šie sienas plaukti tiek konstruēti no 60 cm vai 90 cm platiem posmiem, kuri ir pieejami divos augstumos – 161 cm un 201 cm. Kopējais sienas skapja platums ir neierobežots – to var veidot tik garu, cik nepieciešams. Šis skapis sastāv no diviem 60 cm platiem posmiem un diviem 10 cm platiem nobeigumiem; kopējais skapja platums ir 140 cm, augstums – 161 cm.

 

  • Kafijas galdiņš no kolekcijas “Tower Evo” (skatīt šeit).

Mazs, 40 cm augsts galdiņš, kas paredzēts kafijas pauzei vai sarunām ar apmeklētājiem. Galdiņa izmērs – 120 cm x 60 cm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

4 − 1 =