LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Lūdzu, izlasiet šos mājaslapas Lietošanas noteikumus, lai uzzinātu, kādi noteikumi un nosacījumi ir spēkā, lietojot šo mājaslapu.

Lietošanas noteikumi

Atjaunināts: 16.01.2020.

 1. Apmeklējot SIA “ATTICUS” mājaslapu www.birojamebeles.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrītat šiem Lietošanas noteikumiem.
 2. Mājaslapā www.birojamebeles.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana mājaslapas www.birojamebeles.lv lietošanas laikā.
 3. SIA “ATTICUS” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt mājaslapas www.birojamebeles.lv saturu un Lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas mājaslapā www.birojamebeles.lv.
 4. Lietojot mājaslapu www.birojamebeles.lv, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem Lietošanas noteikumiem un piekrītat tos ievērot. Katram mājaslapas lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt Lietošanas noteikumus, lai būtu informēts par Lietošanas noteikumu aktuālo redakciju. Ja Jūs Lietošanas noteikumiem nepiekrītat, Jums mājaslapa www.birojamebeles.lv ir jāpamet.
 5. Mājaslapas www.birojamebeles.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. Visas mājaslapā www.birojamebeles.lv produktu cenas ir dotas bez PVN un bez piegādes izmaksām. SIA “ATTICUS” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt mājaslapā www.birojamebeles.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 6. SIA “ATTICUS” patur tiesības anulēt pirkumus, ja pasūtītās preces nav pieejamas, un atmaksāt lietotājam viņa samaksāto avansa maksājumu, ja tāds ir ticis veikts, vai piedāvāt iegādei līdzvērtīgu produktu.
 7. Produktu attēli ir domāti tikai ilustratīviem nolūkiem un var atšķirties no faktiskā produkta. Monitoru atšķirību dēļ faktiskās produktu krāsas var atšķirties no tām, kas ir parādītas mājaslapā. Mājaslapas www.birojamebeles.lv attēli ir aizsargāti ar autortiesībām, taču tos var izmantot ar nosacījumu, ja attēlam tiek pievienota atsauce uz www.birojamebeles.lv mājaslapu.
 8. Lai kļūtu par mājaslapas www.birojamebeles.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro mājaslapā www.birojamebeles.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 9. Katram mājaslapā www.birojamebeles.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums rūpēties par savu piekļuves datu drošību. Ja mājaslapā www.birojamebeles.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t. sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, SIA “ATTICUS” pieņem, ka darbības attiecīgajā profilā veic pats reģistrētais lietotājs.
 10. Mājaslapas lietotājiem uz epastu var tikt izsūtīta informācija par SIA “ATTICUS” un mājaslapas www.birojamebeles.lv jaunumiem un dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).
 11. SIA “ATTICUS” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies mājaslapas www.birojamebeles.lv neatbilstošas lietošanas laikā.
 12. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA “ATTICUS” mājaslapā www.birojamebeles.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūdzam sazināties ar norādīto mājaslapas www.birojamebeles.lv kontaktpersonu.
Kontaktinformācija

Ja Jums rodas jautājumi par mājaslapas Lietošanas noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

Tālrunis: (+371) 27 248 248
Epasts: birojs@birojamebeles.lv