Par ATTICUS

Uzņēmums SIA "ATTICUS" tika izveidots 2013. gada rudenī, un kopš tā laika mēs esam veiksmīgi darbojušies biroja mēbeļu tirdzniecībā. Jau no darbības sākuma mūsu uzstādījums bija piedāvāt tikai kvalitatīvas mēbeles, turklāt ne vien izmantoto materiālu un tehnoloģisko risinājumu ziņā, bet arī estētiski un funkcionāli kvalitatīvas. Šā iemesla dēļ savā sortimentā esam iekļāvuši mēbeles tikai no atzītiem Eiropas ražotājiem, lielākoties Itālijas, kas ir slavena ar izciliem dizaineriem. Mūsdienīgs dizains, harmoniska elegance un kvalitatīvi materiāli - tās ir vērtības, ko iemieso mūsu piedāvātie Itālijas mēbeļu ražotāji, un mūsu pieredze rāda, ka līdzinieku viņu mēbelēm faktiski nav.

Savas darbības laikā mēs esam piegādājuši un uzstādījuši mēbeles gan lielos un mazos uzņēmumos, gan arī privātpersonām. Neatkarīgi no pasūtījuma apjoma, mēs esam priecājušies par katru jaunu klientu, un mūsu klientu apkalpošanas standarti laika gaitā ir tikai auguši. Tos nosaka mūsu darbības pamatprincips - censties, lai mūsu klienti būtu apmierināti, jo mūsu parliecība ir: apmierināts klients = klients, kas atgriežas. Un mēs gribam, lai mūsu klienti pie mums atgriežas.

Mūsu pakalpojumi

Šobrīd mēs klientiem piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • Biroja mēbeļu pārdošana, piegādāšana un uzstādīšana.
  • Telpu plānojumu izstrāde, lai mēbeļu izvietojums būtu ērts un atbilstīgs telpas izmēriem.
  • Konsultāciju sniegšana par mēbeļu modifikācijām, krāsu izvēli un citiem jautājumiem.

Cenu politika

Lai samazinātu mūsu piedāvāto mēbeļu cenas, mēs darām, cik spējam, lai samazinātu mūsu izmaksas. Šā iemesla dēļ mums nav mēbeļu salona, mums nav noliktavu ar preču krājumiem, mēs neveicam plašas reklāmas kampaņas, un iespēju robežās mēs cenšamies izslēgt starpniekus, lai mūsu piedāvātās mēbeles lieki nesadārdzinātu. Visas mēbeles mēs pasūtām tieši no to ražotājiem, savukārt mēbeļu transportēšanu mēs uzticam uzņēmumiem, kas spēj piedāvāt vislabāko balansu starp zemām izmaksām un augstu pakalpojumu kvalitāti.

Šie pasākumi mums ļauj samazināt savas izmaksas un līdz ar to arī mūsu piedāvāto mēbeļu cenas, kā rezultātā tās ir pat līdz 50% zemākas nekā citiem mēbeļu tirgotājiem. Turklāt mēs Jums tās piegādāsim un uzstādīsim bez maksas.