Piegāde un uzstādīšana

Mums rūp mūsu klientu labsajūta, jo: apmierināts klients = klients, kas atgriežas. Tāpēc mēs cenšamies, lai sadarbība ar ATTICUS būtu maksimāli vienkārša un ērta. Un bezmaksas piegāde un uzstādīšana - tas ir ērti. Tas nozīmē, ka klientam vairs nav jādomā un jāmeklē, kas, kad un kā to izdarīs. Visu izdarīsim mēs, turklāt izdarīsim ātri un akurāti.

Kāpēc bez maksas?

1) Tāpēc, ka mēs rūpējamies par saviem klientiem. Mēs zinām laika vērtību, un mēs zinām, cik daudz pūļu un nervu var prasīt preču piegādes un uzstādīšanas organizēšana. Mēs varam un gribam Jums to aiztaupīt. Mums ir labi, uzticami piegādātāji, par kuriem mēs varam būt droši, ka mēbeles tiks piegādātas bez liekiem kavēkļiem, un mums ir profesionāli mēbeļu komplektētāji, kas kārtīgi veic savu darbu.

2) Piedaloties mēbeļu piegādē un uzstādīšanā, mēs varam sekot līdzi, lai mēbeles tiktu piegādātas nesabojātas, lai tās tiktu saliktas un uzstādītas atbilstīgi ražotāja instrukcijām un lai tās telpā tiktu novietotas saskaņā ar plānojumu un/vai klienta vēlmēm. Mums ir svarīga mūsu reputācija, tāpēc mēs gribam būt pārliecināti, ka klients ir saņēmis ne mazāk par to, ko viņš ir vēlējies no mums saņemt, veicot pasūtījumu.

3) Pasūtot pie mums mēbeles, klients ir izrādījis mums uzticību, un mēs to augstu novērtējam. Bezmaksas piegāde un uzstādīšana vienlaikus ir arī mūsu pateicība par klienta izvēli iegādāties mēbeles pie mums.

Kādi ir nosacījumi?

Bezmaksas piegādes un uzstādīšanas nosacījumi ir vienkārši:

  • Rīgas robežās visas mēbeles tiek piegādātas un uzstādītas bez maksas neatkarīgi no pirkuma summas.
  • Ārpus Rīgas mēbeles tiek piegādātas un uzstādītas bez maksas, ja pirkuma summa ir virs 1500 EUR.

Piegādes termiņi

Lai samazinātu izmaksas un mēbeļu cenas, mums nav noliktavu un mēs neveidojam preču krājumus. Lielākoties šādi rīkojas arī mēbeļu ražotāji, kas mēbeles ražo tikai tad, kad tās tiek pasūtītas. Tas nozīmē, ka, veicot pasūtījumu, Jums ir jārēķinās ar zināmu ražošanas laiku, kas ir 2 – 5 nedēļas, savukārt mēbeļu nogādāšana Latvijā aizņem vēl 1 nedēļu. Precīzu mēbeles piegādes laiku Jūs atradīsit attiecīgajai mēbelei veltītajā lapā - informācijas sadaļā, ailē "Piegādes laiks".

Kad mēbeles ir nonākušas Latvijā, mēs sazināmies ar pasūtītāju, lai informētu, ka mēbeles var tikt piegādātas uz klientam vēlamo adresi un tur uzstādītas. No šā brīža, cik ilgā laikā tas tiks izdarīts, lielā mērā jau būs atkarīgs no klienta vēlmēm un iespējām.