PARAUGU APSKATE

Ņemot vērā, ka, izvēloties mēbeles, to izskatam ir liela nozīme, Jūs pirms to iegādes, iespējams, vēlaties pārbaudīt, kā Jūsu izvēlētās mēbeles izskatīsies dzīvē.

Mūsu birojā Jums ir iespēja apskatīties atsevišķas samontētas mēbeles, lai novērtētu to apdares kvalitāti, un krāsu un materiālu paraugus, lai atrastu, kura krāsa un materiāls Jums patīk vislabāk.

BIROJA ADRESE

Mūsu biroja adrese ir: Abulas iela 2, Rīga (1. stāvā pa kreisi)

Ņemot vērā, ka mūsu darbs lielākoties norit ārpus biroja, pirms apmeklējuma, lūdzu, sazinieties ar mums un saskaņojiet sava apmeklējuma laiku!

SAMONTĒTAS MĒBELES

Mūsu birojā Jums ir iespēja apskatīt mēbeles, kuras mēs izmantojam savām vajadzībām – biroja galdu un atvērta tipa skapi no “Newform” kolekcijas “Kamos Plus“, kā arī biroja galdu un skapi ar stikla durvīm no “Newform” kolekcijas “Kamos“.

No krēsliem birojā izmantojam Sitland “Leaf” un Sitland “Classic“.

MATERIĀLU PARAUGI

Visām mēbeļu kolekcijām, kuras mēs pārdodam, mums ir 10 cm x 10 cm materiālu paraugi, kas izskatās tieši tāpat, kā izskatīsies virsmas Jūsu pasūtītajām mēbelēm. Paraugi ir pieejami kā koka virsmām, tā arī stiklam, kāds tiek izmantots galda virsmām un skapju durvīm.

AUDUMU PARAUGI

Mūsu pārdotie biroja krēsli ir pieejami gan ar auduma, gan mākslīgās ādas un dabīgās ādas apdari, turklāt katram no šiem apdares veidiem var būt vairāki varianti.

Mūsu piedāvājumā ir krēsli, kas ir pieejami pat ar vairāk nekā 100 dažādiem apdares/krāsu veidiem, un šādos gadījumos, lai izdarītu izvēli, kas vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm, var izrādīties lietderīgi apskatīties klātienē, ar ko atšķiras katrs apdares veids un kā katra no krāsām izskatās dzīvē.

DRUKĀTIE KATALOGI

Visi mēbeļu kolekciju katalogi šajā mājaslapā ir pieejami apskatei un lejupielādei, taču uzdrukāti uz kvalitatīva papīra tie dod iespēju pilnīgāk un dzīvāk iztēloties, kādas šīs mēbeles izskatās dzīvē. Mēs uzskatām – lai izdarītu vislabāko pirkumu, informācijas nekad nav par daudz.