PIEGĀDE & MONTĀŽA

Mums rūp mūsu klientu labsajūta, jo: apmierināts klients = klients, kas atgriežas. Tāpēc mēs cenšamies, lai sadarbība ar ATTICUS būtu maksimāli vienkārša un ērta, arī attiecībā uz piegādi. Lai to nodrošinātu, mēs Jums piedāvājam mēbeļu piegādi un to montāžu ar izdevīgiem nosacījumiem.

PIEGĀDES CENAS

Latvijas teritorijā mums ir divas mēbeļu piegādes cenu kategorijas, kuras ir atkarīgas no pasūtījuma kopsummas, taču nav atkarīgas no Jūsu atrašanās vietas:

  • Pasūtījumiem zem 300 EUR (bez PVN) piegādes izmaksas ir 50 EUR (bez PVN).
  • Pasūtījumiem virs 300 EUR (bez PVN) piegāde ir BEZMAKSAS.

LĪDZ KURIENEI MĒS PIEGĀDĀJAM

Piegāde tiek veikta līdz adresei – tas ir, līdz Jūsu piegādes adresē norādītajai ēkai vai tuvākajai vietai, kur var piebraukt piegādes autotransports.

Ja Jūs vēlaties, lai piegāde tiktu veikta ar uznešanu līdz birojam vai dzīvoklim, par to tiek aprēķināta papildu maksa, kura ir atkarīga no mēbeļu daudzuma, svara un citiem faktoriem. Izvēlēties šo piegādes veidu un redzēt tā izmaksas Jūs varat gan savā pirkumu grozā, gan arī veicot pirkuma noformēšanu.

PIEGĀDES IEPAKOJUMS

Visas mēbeles tiek piegādātas, iepakotas kartona kastēs. Lai nodrošinātu mēbeļu aizsardzību pret transportēšanas bojājumiem, kastēs mēbeļu detaļām ir uzlikti dažādi nostiprinoši un aizsargājoši elementi – putuplasts, plastmasas uzlikas stūriem u.c. Skrūves, rokturi un citas detaļas ir safasētas maisiņos. Kastēs atrodas arī montāžas instrukcijas, lai mēbeļu salikšanu Jūs varētu veikt arī patstāvīgi.

MĒBEĻU MONTĀŽA

Lai nodrošinātu, ka mēbeles kalpo atbilstoši tām paredzētajai funkcionalitātei un ilgmūžībai, mēs kā papildu pakalpojumu piedāvājam veikt arī mēbeļu montāžu.

Šā pakalpojuma ietvaros pieredzējuši speciālisti Jūsu iegādātās mēbeles samontēs atbilstoši ražotāja instrukcijām, novietos telpā saskaņā ar interjera plānu un/vai Jūsu vēlmēm, kā arī veiks regulēšanas darbus, lai mēbeles un to elementi stāvētu taisni.

Izvēlēties šo pakalpojumu un redzēt tā izmaksas, kuras ir atkarīgas no mēbeļu tipa, uzbūves sarežģītības un citiem faktoriem, Jūs varat gan savā pirkumu grozā, gan arī veicot pirkuma noformēšanu.