PRIVĀTUMA POLITIKA

Paldies, ka apmeklējāt ATTICUS interneta veikalu! Lūdzu, izlasiet šo Privātuma politiku, lai uzzinātu, kā mēs izmantojam un glabājam Jūsu personas datus.

KĀDUS PERSONAS DATUS MĒS GLABĀJAM UN KĀPĒC

1. KOMENTĀRI

Kad lapas apmeklētāji atstāj komentārus, tiek saglabāti dati, kas ir uzrādīti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas datus, kas mums palīdz atklāt spamu.

2. ATTĒLI

Ja Jūs šajā mājaslapā augšuplādējat attēlus, mēs rekomendējam izvairīties no attēlu ielādēšanas, kas satur Jūsu ģeolokācijas datus (EXIF GPS). Citi šās mājaslapas apmeklētāji var lejuplādēt šās mājaslapas attēlus un uzzināt attēliem pievienotos ģeolokācijas datus.

3. SĪKDATNES

Ja Jūs mūsu mājaslapā atstājat komentāru, Jūsu vārds, epasta adrese un mājaslapa var tikt saglabāti sīkdatnēs (cookies). Šie dati tiek saglabāti, lai nākamreiz, kad vēlēsities atstāt komentāru, Jums šie dati nebūtu jāraksta atkārtoti – šie lauki tiks aizpildīti automātiski, balstoties uz sīkdatnēs saglabāto informāciju. Sīkdatnes ir spēkā 1 gadu.

Ja Jūs šajā mājaslapā esat reģistrējies un veicat ierakstīšanos savā kontā, tiks izveidota pagaidu sīkdatne, kas noteiks, vai Jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne nesatur personas datus un tiks dzēsta, tiklīdz Jūs aizvērsit pārlūkprogrammu.

Kad Jūs veicat ierakstīšanos savā kontā, tiks izveidotas arī citas sīkdatnes, kas saglabās Jūsu ierakstīšanās informāciju, kā arī Jūsu monitora iestatījumus. Ierakstīšanās sīkdatnes ir spēkā 2 dienas, savukārt sīkdatnes par monitora iestatījumiem ir spēkā 1 gadu. Ja, ierakstoties kontā, Jūs atzīmēsit izvēlni “Atcerēties mani”, ierakstīšanās sīkdatnes būs spēkā 2 nedēļas. Ja Jūs izrakstīsities no sava konta, nospiežot uz pogas “Iziet”, ierakstīšanās sīkdatnes tiks dzēstas.

4. IEGULTIE SATURI NO CITĀM MĀJASLAPĀM

Šās mājaslapas saturā var būt iegults saturs no citām mājaslapām (piemēram, video, attēlu, raksti u.c.). Iegultais saturs veic tādas darbības, it kā Jūs būtu apmeklējis iegultā satura mājaslapu.

Iegultā satura mājaslapas var ievākt datus par Jums, izmantot sīkdatnes, iegult citu pakalpojumu sniedzēju saturu, kā arī novērot Jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, to vidū izsekot Jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja Jums šā satura sniedzēja mājaslapā ir izveidots lietotāja konts un Jūs tajā esat ierakstījies.

5. CIK ILGI MĒS GLABĀJAM JŪSU DATUS

Ja Jūs atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek glabāti neierobežotu laiku. Tas ir nepieciešams, lai varētu tikt atpazīti Jūsu komentāram piesaistītie atbildes komentāri un lai tie tiktu automātiski apstiprināti kā publicēšanai atbilstoši.

Lietotājiem, kas reģistrējas šajā mājaslapā, tiek glabāta arī personīgā informācija, ko tie ievada sava profila sadaļā. Visi lietotāji var jebkurā laikā apskatīt, labot un dzēst savu personīgo informāciju, izņemot lietotājvārdu. Šo informāciju var apskatīt un labot arī mājaslapas administratori.

6. KĀDAS TIESĪBAS JUMS IR ATTIECĪBĀ UZ JŪSU DATIEM

Ja Jums šajā mājaslapā ir lietotāja konts vai ja esat atstājis komentārus, Jūs varat pieprasīt, lai mēs Jums izsniedzam datni ar visu personīgo informāciju, kas mums par Jums ir, ieskaitot informāciju, ko Jūs mums esat sniedzis. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēšam visus personas datus, kuri mums par Jums ir saglabāti. Tas neattiecas uz datiem, kuri mums ir nepieciešami administratīvu, juridisku vai drošības apsvērumu dēļ.

7. JŪSU DATU SŪTĪŠANA CITIEM PAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM

Apmeklētāju komentāri var tikt sūtīti uz automatizētu spama noteikšanas ārpakalpjumu.

8. KONTAKTINFORMĀCIJA

Ja Jums rodas jautājumi par mūsu privātuma politiku un personas datiem, kas par Jums tiek glabāti, lūdzu, sazinieties ar mums.

Tālrunis: (+371) 27 248 248
Epasts: birojs@birojamebeles.lv